Dodatkowy termin badań lekarskich 5. marca

Dodatkowy termin badań lekarskich 5. marca

W związku z zapytaniami o kolejny termin badań lekarskich, informujemy, że zorganizowana zostanie dodatkowa, ostatnia w tym sezonie tura badań. Odbędzie się ona w sobotę 5. marca.  

Przypominamy, że dzięki porozumieniu z Health Sport Managment - centrum medycznym specjalizującym się w medycynie sportowej, przygotowujemy dla zawodników Wieczystej przed nadchodzącym sezonem możliwość wykonania kompleksowych badań lekarskich NIEZBĘDNYCH dla młodych sportowców do udziału w rozgrywkach i OBOWIĄZKOWYCH do długoterminowego udziału w treningach w Klubie.  

Badania takie ważne są przez 12 miesięcy. Komplet badań będzie wykonywany w trakcie jednej wizyty, obejmuje on: konsultację kardiologiczną z próbą wysiłkową/EKG spoczynkowym, badania laboratoryjne: morfologię, glukozę, OB oraz mocz ogólny, a także konsultację lekarza sportowego. 

Koszt kompletu badań i konsultacji w wyznaczonych dla zawodników Wieczystej terminach wynosi 50zł (płatne przy oddawaniu wyników badań do Klubu). Odbywają się one w HSM Clinic przy  ul. Lekarskiej 1 w Krakowie.

Prosimy o zgłaszanie chęci odbycia badań do czwartku (03.03) do koordynatora lub mailowo (nabor@kswieczysta.com). Badania będą przeprowadzane między 12:00 a 13:30.