Obóz Zimowy 2022 - Gilowice II - dzień 7: Kończymy ferie

Obóz Zimowy 2022 - Gilowice II - dzień 7: Kończymy ferie

Drugi turnus w Gilowicach właśnie się zakończył. Trampkarze i Młodzicy wrócili do domów po solidnie  przepracowanym tygodniu.

Tak jak na pierwszym turnusie, tak i teraz nie chcieliśmy marnować ostatniego dnia. Ze względu na duże kłopoty z doprowadzeniem do stanu używalności boiska w Lachowicach, ostatnie treningi przeprowadziliśmy w hali sportowej szkoły w Gilowicach. Po śniadaniu jedynie chwila na przygotowanie, droga też zajęła nam trzy minuty na piechotę więc wszystko działo się w błyskawicznym tempie. Na godne zakończenie obozu wybraliśmy oczywiście turniej wewnętrzny. Młodzicy już wczorajszego wieczoru dokonali losowania zespołów. Teraz pozostało tylko wyłonić najlepszych. Walka była zacięta, emocji dużo (na szczęście tylko tych zdrowych), czyli wszystko przebiegło zgodnie z planem. Podobnie trampkarze, wygrzebali głęboko schowane na czarną godzinę pokłady energii na koniec zmagań w czasie obozu i przystąpili do rywalizacji niemal jak do meczu ligowego. 

W ośrodku pozostało nam tylko dokończyć pakowanie, sprawdzić, nawet kilka razy, czy czegoś nie zostawiliśmy i po szybkim obiedzie, a w zasadzie lunchu, zameldowaliśmy się w autokarze z kursem obranym na Kraków. Droga przebiegła bardzo szybko, niemal tak szybko jak minął nam tydzień na obozie. Cieszymy się, że wszyscy zakończyli wyjazd bez kontuzji, czy innych problemów zdrowotnych. Nawet mimo pewnych komplikacji z warunkami do treningu na sam koniec, wydaje się nam, że spożytkowaliśmy ostatni tydzień bardzo dobrze. Dziękujemy za gościnę w Beskidku. Kto wie, być może jeszcze tam zawitamy.