Juniorzy wrócili ze zgrupowania

Juniorzy wrócili ze zgrupowania

Między 26 lutego a 5 marca nasze drużyny juniorów starszych i juniorów młodszych przebywały na obozie w Barcicach w Rezydencji Las Vegas.

W ciągu tygodniowego zgrupowania obie drużyny odbyły po 9 treningów oraz rozegrały po 3 gry kontrolne. Juniorzy Młodsi mierzyli się z Dunajcem Nowy Sącz, rezerwami seniorskiego zespołu Barciczanki oraz z juniorami starszymi Biegoniczanki. Juniorzy Starsi rozgrywali sparingi z Dunajcem oraz dwiema drużynami z seniorskiej, nowosądeckiej klasy okręgowej – Popradem Rytro oraz Biegoniczaną. Oprócz zajęć typowo piłkarskich „Żółto-Czarni” przygotowywali się do rundy wiosennej na siłowni. Ważnym elementem wyjazdu były codzienne warsztaty teoretyczne na temat diety sportowej oraz taktyki gry.    

Obóz to oczywiście zarówno praca i wypoczynek. Po szczególnie ciężkich dniach na naszych juniorów czekała odnowa biologiczna na terenie ośrodka, wyjazd do Aqua Centrum w Chełmcu, była też okazja, aby wybrać się na platformę widokową i podziwiać panoramę Sądecczyzny, a jeden wieczór poświęcony był na luźne gry i sporty uzupełniające w hali.

Rozgrywki Juniorskie mają wystartować w pierwszy weekend kwietnia.