Lato z Młodą Wieczystą 22 - dodatkowy obóz

Lato z Młodą Wieczystą 22 - dodatkowy obóz

Wakacje już rozpoczęte, a my nasze plany wakacyjne dodatkowo jeszcze rozszerzyliśmy ze względu na bardzo duże zainteresowanie wyjazdem dla Młodzików i Trampkarzy.

Wraz z weekendem 25/26 czerwca zakończyliśmy zajęcia w sezonie 2021/22. Teraz łapiemy oddech i przez krótką chwilę odpoczywamy od piłki, za to przełom lipca i sierpnia to czas obozów letnich, a w sierpniu rozpoczynamy regularne zajęcia już w sezonie 22/23. Ale po kolei...

W tym roku atrakcje letnie zaczynamy bardzo szybko, bo już między 4 a 8 lipca zorganizujemy pięciodniową serię zajęć dla skrzatów z grupy L. Zajęcia te będą miały formułę zbliżoną do półkolonii, jednak będzie można wybierać poszczególne dni uczestnictwa. Przez te pięć dni, nasi młodzi zawodnicy będą pod opieką trenerów od 8:00 do 16:00, będą mieli zorganizowane posiłki, treningi, atrakcje sportowe, będzie też wyjście do Aquaparku i wycieczki do Ogrodu Doświadczeń, Muzeum Lotnictwa i Ogrodu Botanicznego. Ramowy plan tego wydarzenia oraz karta zgłoszeniowa wraz z regulaminem do zapoznania się znajdują się tutaj. Koszt wyniesie 90 zł za dzień lub 390 zł za komplet wszystkich pięciu dni. Zgłoszeń należy dokonywać poprzez wypełnienie karty uczestnika oraz wpłatę zaliczki w wysokości 90 zł (tytułem: "Zajęcia lipiec") do 20 czerwca. Resztę kwoty należy przelać przed pierwszym dniem wydarzenia.

24 lipca pierwotnie miał rozpoczynać się obóz dla Młodzików i Trampkarzy, jednak zainteresowanie nim, nawet po zakończeniu zapisów było tak duże, iż postanowiliśmy rozdzielić te dwie grupy. Roczniki 2011 i 2010, czyli Młodziki wyjeżdżają właśnie do Sanoka, gdzie bazą noclegową będzie ośrodek sportowy "Wiki" Sanok a powrót zaplanowany jest na 30 lipca. Plan tradycyjnie będzie bogaty nie tylko w sportowe punkty programu i warsztaty. Relaksować będziemy się na basenie, czy na kręgielni, a także pozwiedzamy trochę Sanoka. Trampkarze, czyli roczniki 2009 i 2008 w tym samym czasie udadzą się natomiast do Dębicy, gdzie bazą noclegową będzie Hotel "Polonez", a treningi odbywać się będą w Ośrodku Sportowo Wypoczynkowym Pustynia. W planie będzie również wizytę na basenie, czy wycieczka edukacyjna. Koszt obu obozów wyniesie 1400 zł, a zgłoszenia będzie można dokonać składając kartę uczestnika (do pobrania tutaj SANOK lub tutaj DĘBICA) oraz wpłacając 400 zł zaliczki do 20 czerwca. Resztę kwoty należy przelać przed wyjazdem.

31 lipca na obóz do Ustronia wyruszą Grupy F, H, J, K, przy czym będą to roczniki 2014, 2013 i 2012. W ośrodku "Dolce Vita" będziemy gościć do 6 sierpnia. Oczywiście i ten obóz urozmaicą nam różnorodne atrakcje, oprócz zajęć związanych z piłką nożną. Koszt tego obozu również wyniesie 1400 zł i podobnie będzie wyglądała kwestia zgłoszeń. Kartę uczestnika (tutaj) oraz zaliczkę w wysokości 400 zł należy przygotować do 20 czerwca.  Resztę kwoty należy przelać przed wyjazdem.

Nieco wcześniej swoje przygotowania do sezonu rozpoczną juniorzy, którzy wznowią treningi 18 lipca, a 30 lipca udadzą się na obóz do Sanoka, także do Ośrodka "Wiki"

  • Regulamin obozów wyjazdowych, do zapoznania się, znajduje się tutaj.
  • Wpłat na poczet wyjazdów można dokonywać na nasze konto: 79 1050 1445 1000 0090 3233 2588 
  • W tytule przelewu powinno znajdować się imię i nazwisko uczestnika oraz dopisek "Obóz" wraz z jego terminem.


Już 1 sierpnia natomiast ruszają regularne treningi przy Chałupnika dla wszystkich grup. Grafik będzie podany w połowie lipca, ale nie powinien znacząco różnić się od planu zajęć z kończącego się sezonu.