Zajęcia wakacyjne dla Grup L

Zajęcia wakacyjne dla Grup L

W te wakacje Grupa L, czyli nasze skrzaty, jeszcze na obóz nie wyjeżdżają, ale aby powoli przygotowywać się do czekających na nas w starszych kategoriach w przyszłości wyjazdów z Wieczystą (najbliższy już zimą), zaplanowaliśmy ofertę zajęć, która będzie przypominać formę półkolonii. 

Między 4 a 8 lipca zorganizujemy pięć dni wypełnionych zajęciami sportowymi i dodatkowymi atrakcjami. Jakie to atrakcje? Ramowy program zajęć do pobrania jest tutaj. Opieka od 8:00 do 16:00, treningi, posiłki, ciekawe wycieczki... Brzmi zachęcająco? 

Koszt takich zajęć wynosi 90 zł za każdy z dni, można też wykupić pakiet wszystkich 5 dni za 390 zł. Aby dokonać zapisu należy wypełnić kartę zgłoszeniową (tutaj) oraz wpłacić 90 zł zaliczki do dnia 20 czerwca. Reszta płatności powinna być dokonana przed pierwszym dniem zajęć.

Z regulaminem Zajęć można zapoznać się tutaj.

Wpłaty na poczet Zajęć Wakacyjnych można dokonywać na nasze konto: 79 1050 1445 1000 0090 3233 2588  a w tytule przelewu powinno znajdować się imię i nazwisko uczestnika oraz dopisek "Zajęcia sportowe lipiec"

Karty zgłoszeniowe można przekazać trenerom, bądź wysłać na nabor@kswieczysta.com.


Zachęcamy do wspólnej zabawy na początek wakacji!