Wspieramy młodych sportowców w projekcie w Budżecie Obywatelskim

Wspieramy młodych sportowców w projekcie w Budżecie Obywatelskim

We współpracy z MZPN-em, krakowskie kluby piłkarskie w tym Wieczysta, przygotowały w tym roku projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Nasz projekt oznaczony liczbą 47 ma na celu wsparcie dzieci uczestniczących w zajęciach z piłki nożnej na terenie dzielnicy III.


Od 30 września do 14 października mieszkańcy Krakowa mogą oddawać swoje głosy na projekty zgłaszane do programu Budżetu Obywatelskiego. Na stronie https://budzet.krakow.pl/ można zapoznać się szczegółami przedsięwzięcia.

My gorąco zachęcamy do oddania głosów na projekty Klubów Sportowych prowadzących zajęcia sportowe w naszej dzielnicy, czyli na Wieczystą pod numerem 47

(https://budzet.krakow.pl/projekty2022/5217-pilkarskie_marzenia_na_pradniku_czerwonym_-_wieczysta.html)

 oraz na naszego sąsiada – Prądniczankę pod numerem 43

(https://budzet.krakow.pl/projekty2022/5106-pilkarskie_marzenia_na_pradniku_czerwonym_-_pradniczanka.html).


Dla osób chcących wspierać piłkę nożną dla dzieci w naszym mieście skierowane są też projekty ogólnomiejskie nr 115, 116 oraz 117.

Przykładowa, wypełniona karta do głosowaniaGłosować można elektronicznie po zarejestrowaniu się na stronie Budżetu Obywatelskiego (tutaj instrukcja) lub osobiście we wskazanych punktach (lista punktów), składając kartę do głosowania. Dla wszystkich mieszkańców Dzielnicy III, którzy zechcą wesprzeć nasze projekty, przygotowaną z głosami na Wieczystą oraz Prądniczankę kartę do pobrania zamieszczamy  TUTAJ.