OBOZY ZIMOWE 2023

OBOZY ZIMOWE 2023

Ferie zimowe 2023 rozpoczynają się z końcem stycznia, w  ich trakcie nasze grupy młodzieżowe wybiorą się na dwa obozy - do Białego Dunajca oraz Dębicy. Nieco później obóz czeka również naszych juniorów.


Pierwszy turnus przeznaczony jest dla Żaków i Orlików, czyli grup F, H, J, K. Między 29. stycznia, a 4. lutego przebywać będziemy w Białym Dunajcu, gdzie zagościmy w ośrodku "Dunajecki Dworek". W programie treningom piłkarskim, warsztatom o tematyce okołosportowej oraz sportom uzupełniającym towarzyszyć będzie wyjazd do Aquaparku oraz wycieczka do Zakopanego. Treningi przewidziane mamy przede wszystkim w halach oraz, w razie odpowiedniej pogody, na boisku typu orlik. Organizacji wyjazdu ponownie podjęliśmy się we współpracy z firmą Football Meeting. Koszt uczestnictwa w tym obozie wynosi 1460 zł.

-- Karta Kwalifikacyjna Biały Dunajec 29.01-04.02.2023 – do pobrania


Trampkarze, oraz Młodziki, czyli grupy C, D, E udadzą się na obóz w drugim turnusie - od 5. do 11. lutego spędzą czas na zgrupowaniu w Dębicy, w Hotelu "Polonez". Treningi odbywać się będą na boiskach ze sztuczną murawą, a oprócz samej piłki planujemy również wizytę na basenie i lodowisku oraz tradycyjne już zajęcia teoretyczne. Koszt uczestnictwa w tym obozie także wynosi 1460 zł.

-- Karta Kwalifikacyjna Dębica 05-11.02.2023 – do pobrania


Zgłoszenia odbywają się  do 4 grudnia poprzez dostarczenie karty kwalifikacyjnej (lub przesłanie skanu na nabor@kswieczysta.com, ale oryginał będzie potrzebny w czasie wyjazdu) oraz wpłatę zaliczki w wysokości 460 zł na konto klubowe. Pozostałą część opłaty za obóz należy uiścić najpóźniej do 10 stycznia.


1) Regulamin obozów (tylko do zapoznania się, potwierdzenie tego faktu zawarte jest w Karcie);

2) Informacje do wystawienia faktury (jeśli będzie potrzebna. W razie potrzeby wystawienia zaświadczenia do miejsca pracy, prosimy o adnotację);

  • Wpłat na poczet wyjazdów można dokonywać na nasze konto: 79 1050 1445 1000 0090 3233 2588 
  • W tytule przelewu powinno znajdować się imię i nazwisko uczestnika oraz dopisek "obóz Biały Dunajec" lub odpowiednio „obóz Dębica”)

Obozy zgłoszone będą do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu.