Stroje  treningowe

Stroje treningowe

W czasie treningów grup młodzieżowych Wieczystej obowiązują czarne stroje firmy Nike. Jak je zdobyć? Informacje poniżej.

W czasie treningów Wieczystej, zawodników obowiązują KLUBOWE, CZARNE STROJE TRENINGOWE. Zawodników, którzy dołączają do Klubu informujemy, iż jeden komplet tych strojów (koszulka, spodenki, getry) wraz z dresami (bluza, spodnie) wręczamy nieodpłatnie do użytkowania na starcie przygody z Młodą Wieczystą. Aby je otrzymać, oprosimy o przesłanie rozmiarów do zamówienia mailowo (nabor@kswieczysta.com). Zamówienia są przesyłane do producenta po uzbieraniu większej ilości co miesiąc lub co dwa miesiące.  

Oprócz kompletu, które otrzymują Pastwo od Wieczystej, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych elementów odzieży za pośrednictwem Klubu - ceny poniżej zawierają od razu koszt nadruków, a wpłat należy dokonywać gotówką. 

W wypadku rezygnacji z treningów w Wieczystej lub transferu do innego Klubu, prosimy o zwrot otrzymanych od nas elementów strojów, natomiast te zakupione pozostają oczywiście Państwa własnością.

Jeśli któryś z zawodników wyrósł z otrzymanego kompletu, a jest on utrzymany w dobrym stanie, proponujemy odsprzedanie lub przekazanie młodszym zawodnikom strojów (może w tym pomóc ogłoszenie w aplikacji PTU) lub dokupienia kolejnych. W takim wypadku można udać się do sklepiku klubowego przy stadionie Wieczystej przy Chałupnika 16.


Dostępne rozmiary: 

Dorosłe:  XL,    L,    M,    S

Juniorskie:   XL (ok. 158-170),   L (ok. 147-158),   M (ok. 137-147),   S (ok. 128-137),   XS (ok. 122-128)

Getry:  31-35,    34-38,    38-42,   42-46

......................................................................................................................................................................

Komplety Dziecięce mini te zestawy zawierają koszulkę, spodenki, getry na rozmiar:   110-116 cm, 116-122 cm;

Dresy dziecięce: 110 cm, 116 cm
Koszulka - 75 zł.Spodenki - 55 zł.


 

Getry - 40 zł.Bluza dresowa - 110 zł.Spodnie dresowe - 90 zł.Kurtka przeciwdeszczowa - 130 zł.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zestaw dziecięcy mini - 130 zł.


Bluza mini - 120 zł.Spodnie mini - 110 zł.