Stroje  treningowe

Stroje treningowe

W czasie treningów grup młodzieżowych Wieczystej obowiązują czarne stroje firmy Nike. Jak je zdobyć? Informacje poniżej.

W czasie treningów Wieczystej, zawodników obowiązują KLUBOWE, CZARNE STROJE TRENINGOWE. Zawodników, którzy dołączają do Klubu informujemy, iż jeden komplet tych strojów (koszulka, spodenki, getry) wraz z dresami (bluza, spodnie) wręczamy nieodpłatnie do użytkowania na starcie przygody z Młodą Wieczystą. Aby je otrzymać, oprosimy o przesłanie rozmiarów do zamówienia mailowo (nabor@kswieczysta.com). Zamówienia są przesyłane do producenta po uzbieraniu większej ilości co miesiąc lub co dwa miesiące.  

Oprócz kompletu, które otrzymują Pastwo od Wieczystej, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych elementów odzieży za pośrednictwem Klubu - ceny poniżej zawierają od razu koszt nadruków, a wpłat należy dokonywać gotówką. 

W wypadku rezygnacji z treningów w Wieczystej lub transferu do innego Klubu, prosimy o zwrot otrzymanych od nas elementów strojów, natomiast te zakupione pozostają oczywiście Państwa własnością.

Jeśli któryś z zawodników dłużej reprezentujących nasze barwy wyrósł z wcześniej otrzymanego stroju, a jest on utrzymany w dobrym stanie, istnieje możliwość nieodpłatnej wymiany na większy rozmiar (getrów nie zbieramy, nowe mogą być jednak dodane do nowego kompletu) lub dokupienia kolejnych. W takim wypadku procedura jest taka sama jak przy zamówieniu pierwszego kompletu.


Dostępne rozmiary: 

Dorosłe:  XL,    L,    M,    S

Juniorskie:   XL (ok. 158-170),   L (ok. 147-158),   M (ok. 137-147),   S (ok. 128-137),   XS (ok. 122-128)

Getry:  31-35,    34-38,    38-42,   42-46

......................................................................................................................................................................

Komplety Dziecięce te zestawy zawierają koszulkę, spodenki, getry na rozmiar:   110-116 cm, 116-122 cm;

Dresy dziecięce: 110 cm, 116 cm
Koszulka:

Rozmiary Seniorskie - 62 zł

Rozmiary Juniorskie - 55 złSpodenki:

Rozmiary Seniorskie - 38 zł

Rozmiary Juniorskie - 35 zł


 

Getry:

Rozmiary Seniorskie - 22 zł

Rozmiary Juniorskie - 22 zł
Bluza dresowa:

Rozmiary Seniorskie - 85 zł

Rozmiary Juniorskie - 75 złSpodnie dresowe:

Rozmiary Seniorskie - 68 zł

Rozmiary Juniorskie - 60 złKurtka przeciwdeszczowa:

Rozmiary Seniorskie - 108 zł

Rozmiary Juniorskie - 98 zł


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zestaw dziecięcy:

Rozmiar dziecięcy - 97 zł