Wprowadzenie systemu ProTrainUp oraz zmiany w regulaminie

Wprowadzenie systemu ProTrainUp oraz zmiany w regulaminie

Z początkiem sierpnia w naszych grupach młodzieżowych dojdzie do dość znaczących zmian na płaszczyźnie komunikacji i organizacji.

Zmiany te wiążą się z wprowadzeniem wirtualnego systemu zarządzania o nazwie ProTrainUp. W tym sezonie ProTrainUp stanie się podstawą komunikacji pośredniej Klubu i Trenerów z zawodnikami (w starszych kategoriach) i z ich rodzicami (w młodszych). Dalej w pilnych sprawach będziemy polegać na komunikacji telefonicznej oraz prowadzić stronę internetową, jednak sprawy bieżące będą prowadzone za pośrednictwem aplikacji PTU. Komunikator i funkcję powiadomień będzie można także pobrać w formie aplikacji mobilnej.

Opłaty członkowskie będziemy teraz przyjmować przez platformę Przelewy24, która będzie zintegrowana z aplikacja ProTrainUp. Opłaty będą podlegały prowizji w wysokości 1 zł (niezależnie, czy za jeden ,czy za większą ilość miesięcy), ale system będzie pozwalał na łatwą obsługę i kontrolę bilansu wpłat.   

ProTrainUp pozwoli także Państwu śledzić frekwencję dzieci, kalendarz rozgrywek i zajęć. Wiadomości aktywacyjne do kont otrzymają Państwo drogą mailową w przyszłym tygodniu, a poniżej mogą Państwo pobrać krótki przewodnik. W razie problemów, ProTrainUp udostępnia obsługę, samouczki, a także trenerzy będą służyli pomocą w początkach pracy z systemem.

Przewodnik dla rodziców PTU.

Wprowadzenie Systemu ProTrainUp pociąga za sobą zmiany w regulaminie (do pobrania TUTAJ i w zakładce „Dokumenty”). Proszę zwrócić szczególnie uwagę na:

§ 4.8 oraz § 5.7, 8 mówiące o komunikacji;

§ 5.5 mówiące o frekwencji;

§ 8.1-6 mówiące o składkach członkowskich.