Za tydzień ruszamy na obozy!

Za tydzień ruszamy na obozy!

W niedzielę 24 lipca startują dwa pierwsze obozy, młodzików do Sanoka i  trampkarzy do Dębicy. Następnie 30 lipca do Sanoka udadzą się juniorzy, a 31 lipca najmłodsze grupy wyruszą do Ustronia.


Na wszystkich naszych obozach programy zawierają coś więcej niż tylko treningi. Staramy się zadbać przez czas wyjazdów też o wszechstronny rozwój, aktywny wypoczynek, poszerzenie horyzontów naszych zawodników, no i oczywiście o dobrą zabawę. W każdym nowym miejscu, do którego jedziemy, możemy znaleźć coś ciekawego do odkrycia. Oto jak plany ramowe obozów prezentują się w tym roku:

Sanok 24-30.07 (pobierz)

Dębica 24.30.07 (pobierz)

Ustroń 31.07-06.08 (pobierz)

Zbiórka na wyjazdy 24 lipca przy Chałupnika o 8:15, a najmłodsi 31 lipca zbierają się o 8:30 (jest to obóz, w którego organizacji pomaga nam firma LatoMarzeń.pl, z którą współpracowaliśmy w poprzednie wakacje i zimą).

Proszę nie zapomnieć zabrać oryginałów kart kwalifikacyjnych. W planie mamy przede wszystkim treningi na naturalnej murawie, ale przydadzą się też buty sportowe z płaską podeszwą. W czasie każdego z obozów zaplanowaną mamy wizytę na basenie więc zadbajmy o spakowanie odpowiedniego ekwipunku. Przydadzą się też długopisy lub ołówki na czas warsztatów, a polecana też dobra książka na czas przerwy poobiedniej. Do treningów i wycieczek przyda się mała torba lub plecak, a także podpisany bidon.

Obóz to czas wzmożonego wysiłku więc też o higienę dbamy w sposób szczególny, zwłaszcza higienę żywieniową. W czasie wyjazdu robimy sobie przerwę od słodzonych, gazowanych napojów, od słonych przekąsek (chipsy, paluszki itp.), a do słodyczy podchodzimy z bardzo dużym umiarem więc nasze walizki powinny być lżejsze o takie artykuły.

Zawsze staramy się zapełnić program, aby czas spożytkować pożytecznie, a wolne chwile spędzać kreatywnie w gronie kolegów, dlatego sprzęt elektroniczny będzie czekał na nas w domach. Telefony będą natomiast zbierane przez trenerów, aby nie rozpraszać zawodników przy codziennych obowiązkach, a czas na skorzystanie z nich i opowiadanie wrażeń będzie w czasie ciszy poobiedniej.

Wszystkie obozy są oczywiście zgłoszone do Kuratorium Oświaty, a ich uczestnicy objęci polisą ubezpieczeniową.